Eşya Depolama Siirt eşya depolama firması olarak ucuz fiyatlarla ev eşyası depolama Siirt'te kiralık depo ile kişiye özel eşya deposu hizmetleri sunuyoruz. Depo alanlarımızda geçici süreli eşyaları depoluyoruz. Depo alanlarımız, 1+1 ev eşyası depolama, 2+1 ev eşyası depolama ve 3+1 ev eşyası depolama alanlarımız mevcuttur. Mevcuttaki anlarımızda ev eşyalarınızı özenle muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama Siirt eşya depolama firması Kiralık Depo hizmeti
Eşya Depolama Siirt eşya depolama firması Kiralık Depo hizmeti

 

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti bir çok kesime hitap eder. Depolama alanlarına ihtiyaç duyanlar kimlerdir dersek eğer şöyle diyebiliriz. Evinde yeri olmayan ve eşyalarını da atmak istemeyenler için idealdir. Evini taşımak isteyip belli bir süre beklemesi gerekenler. Yaz aylarında 3-4 ay kira ödemek istemeyen öğrenciler ve kamu çalışanları. Antika eşyalara sahip hatıra eşyalarını muhafaza etmek isteyenler. Yeni evli olup beyaz eşyalarını teslim alıp bekletenler. Nişanlanıp Mobilyalarını teslim alıp muhafaza edenler. Ve daha bir çok kesim tarafından eşya deposu hizmetimiz ihtiyaç dahilinde talep görmektedir.

 

Siirt Eşya Depolama Firması

Siirt Eşya Depolama firması olarak Siirt Evden Eve Nakliyat firmamızın Merkez'de yer alan depomuzda özel olarak kilitli oda tipi bölmeler mevcuttur. Her müşterimiz için özel bölmeler sunarak eşyalarını muhafaza ediyoruz. Depo anahtarı müşteride bulunmaktadır. İhtiyaç halinde eşyalarının bir kısmını veya tamamını teslim alabilirler. Uzaktan kamera ile izlenen bölmelerde talep ederseniz adrese teslim şehiriçi taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Bunun için evden eve nakliyat ekiplerimizi görevlendiriyor aynı gün eşyaların taşıması işlemlerini tamamlıyoruz. İhtiyaç halinde Asansörlü Nakliye aracımızı tahsis ederek taşınmanın daha konforlu ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

 

Siirt Eşya Depolama Fiyatları

Siirt Eşya Depolama Fiyatları bakımında oldukça ekonomik ucuz fiyatlarla çalışıyoruz. Aylarca yıllarca ödenecek kiralar yerine bir kiranın dörtte biri beşte biri miktarında fiyatlarla eşyalarını depomuzda muhafaza edebilirler. Öğrenciler, yarı zamanlı çalışan kamu personelleri ve Öğretmenler bu hizmetimiz tam size göre. Özel depolarımızda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Bir yıl kira ödemektense tek bir kira ile eşyalarınızı depo alanlarımızda bekletebilirsiniz. Depolarımız havalandırmalı, rutubetsiz, kameralı ve güvenlidir. Sigortalı Nakliyat sözleşmesi ile koruma altına alınır. 7/24 özel güvenlik personeli tarafından korunan depo alanlarımız için önceden rezervasyon alıyoruz. Müşteri hizmetleri numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Eşya Depolama Teklif Formu

Eşya Depolama Whatsapp İletişim Hattı

Your email address will not be published. Required fields are marked *